• 16
  • 28
  • 21

Benefity projektu Záhorské sady

Štvrť Záhorské sady je svojou polohou predurčená na to, aby vás a vašu rodinu preniesla z ruchu veľkomesta do oázy pokoja a života v priamom kontakte s prírodou. Táto lokalita predstavuje ideálne miesto na bývanie pre ľudí, ktorých profesionálne povinnosti držia v meste, ale vo svojom voľnom čase túžia po tichu a bývaní na tej najvyššej úrovni.

Štvrť Záhorské sady prinesie svojim obyvateľom komfortné bývanie v kultivovanom obytnom celku. Aj vďaka jedinečnému spojeniu kvalitnej krajinnej architektúry a prepracovaného mestského interiéru tak vytvára unikátny dojem.

Pozemky na predaj


priroda

Dvere do prírody

Štvrť poskytne priame spojenie s prírodou Malých Karpát prechodovými bránkami v rámci areálu.
relax

Relaxačná zóna

Upravené koryto a okolie Vápenického potoka doplnené drobnou architektúrou poskytne ideálny priestor na prechádzky a relax.
uzatvorena stvrt

Uzatvorená štvrť

Kontrolovaný vstup do rezidenčnej štvrte zabezpečí pre svojich obyvateľov dokonalé súkromie a bezpečnosť v celom okolí. Nepretržitá strážna služba a kamerový systém dokonalo zabráni pohybu nepozvaných hostí.

ploty

Živé ploty

Jedinečným a významným architektonickým prvkom štvrte budú stále zelené živé ploty, ktoré svojou výškou (2,5 – 3 m) zaručia obyvateľom dostatok súkromia a esteticky doplnia prírodný charakter lokality.
ihrisko

Detské ihrisko

Rozľahlé detské ihrisko s množstvom atrakcií pre najmenších, ale aj staršie deti poskytne ideálne miesto na trávenie voľného času a zábavu v blízkosti domova a v bezpečí uzavretej štvrte.
sprava

Komplexná správa areálu

Komplexná správa areálu zabezpečí aj nadštandardné požiadavky obyvateľov, ako napríklad: upratovanie domácností a zabezpečenie technickej údržby, zimná údržba, kosenie trávnika, čistenie bazénov, školský autobus alebo auto so šoférom, prechádzky so psom.


  • lokalita 1
  • lokalita 2
  • lokalita 3

Benefity Lokality

Štvrť Záhorské sady je situovaná v atraktívnej mestskej časti Záhorská Bystrica na severozápadnom konci Bratislavy, v malebnom prírodnom prostredí na úpätí Malých Karpát. Územie bývalých ovocných sadov lemované Vápenickým potokom je od Hviezdoslavovho námestia v centre Bratislavy  vzdialené len necelých pätnásť kilometrov.
cesta

Cesta z mesta

Štvrť Záhorské sady je svojou polohou predurčená na to, aby vás a vašu rodinu preniesla z ruchu veľkomesta do oázy pokoja a života v prírode. Táto lokalita predstavuje ideálne miesto na bývanie pre ľudí, ktorých profesionálne povinnosti držia v meste, ale vo svojom voľnom čase túžia po tichu a  bývaní na tej najvyššej úrovni.
priroda

Príroda

Významným prínosom štvrte je úzke prepojenie s malebnou prírodou Malých Karpát. Stačí prejsť pár krokov a ocitnete sa v tichom prostredí lesa s množstvom chodníkov a cestičiek vhodných na turistiku či cykloturistiku, ktoré Vás zavedú či už na vyhľadávanú lokalitu prímestskej rekreácie Kačín alebo na obľúbené výletné miesto zrúcaniny hradu Pajštún.
lokalita

Poloha v Záhorskej Bystrici

Štvrť Záhorské sady je situovaná vo východnej časti Záhorskej Bystrice priamo na úpätí Malých Karpát. Hlavný vstup do územia je na úrovni križovatky ulice Pri Vápenickom potoku s Donskou ulicou.

Máte záujem osobne sa presvedčiť o benefitoch projektu?

DOHODNÚŤ OBHLIADKU