30% zľava na obklady a sanitu!

Interiér vášho domu si môžete dokončiť do požadovaného štandardu za zvýhodnených podmienok. U firmy Proceram, ktorá ponúka kompletné portfólio obkladov, dlažieb, sanity a batérií, teraz môžete nakupovať s 30 % zľavou.
Kontaktná osoba: Peter Havlíček, peter.havlicek@proceram.sk, 0911 402 848

Radové domy majú nomináciu CE-ZA-AR 2015

Prvá fáza radových rodinných domov sa dostala do úzkeho nominačného výberu prestížneho architektonického ocenenia CE-ZA-AR 2015 (cena za architekturu). Z 22 prihlásených diel sa do nominácie dostali len 4. Náš projekt z dielne ateliéru OFFICE 110 tak 7.10.2015 v Starej Tržnici v Bratislave bude bojovať o titul v kategórii Bytové domy. Pre bližšie informácie kliknite tu.

Centrum BORY MALL

Nové obchodno-zábavné  centrum BORY MALL len 5 minút od Záhorských sadov .

posledný voľný dom

Ponuka radových domov v projekte Záhorské sady sa stretla s pozitívnym ohlasom. Za 4 mesiace sa predalo 11 z 12 domov. Momentálne je k dispozícii posledný dom typu C za cenu 210.000 EUR! Domi prechádzajú poslednými úpravami a do konca roka ich budeme odovzdácať svojim majiteľom. V záhorských sadoch budete môcť bývať už od nového roka. Pre veľký záujem pripravujeme do ponuky daľšch 10 domov, ktoré predstavíme už čoskoro.

V roku 2013 si našlo svojho majiteľa 17 pozemkov

Teší nás zvýšený záujem o pozemky v lokalite Záhorské sady. Len za minulý rok sa v území predalo 17 pozemkov, z čoho väčšina plánuje výstavbu už tento rok. Sme radi, že zvýšený záujem zvýši život v tejto jedinečnej rezidenčnej lokalite a prispeje k vytvoreniu príjemnej komunite ľudí. Vyberte si aj vy svoj vysnívaný pozemok.

V ponuke pozemky od 600m2

Od októbra 2013 spúšťame do ponuky aj menšie pozemky o rozlohe od 600m2.  Okrem týchto výmer sme vyšli v ústrety záujmu našich klientov a v projekte pribudlo viacero pozemkov do 1000m2 s výbornými výmerami a šírkou pozemkov minimálne 23m. Za prvé dva týždne od spustenia tejto ponuky sa rezervovali 4 pozemky. Pozrite si našu aktuálnu ponuku.